Willkommen :)


Dom znajduje się w Szklarskiej Porębie Górnej blisko centrum

Dom położony w zacisznej okolicy, z dużym ogrodem, miejscem do grilowania. Oferujemy pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami.

Do dyspozycji Gości:

internet bezprzewodowy aneks śniadaniowy, miejsce do grilowania, parking, niepłatny i niestrzeżony, opłata i meldunek w dniu przyjazdu, doba hotelowa zaczyna się od godz. 14.00 i kończy się w dniu wyjazdu o godz. 10.30, w przypadku wcześniejszego wyjazdu nie zwracamy kosztów za niewykorzystaną dobę, zakaz palenia papierosów w obiekcie prosimy o zabieranie obuwia zmiennego nie przyjmujemy zwierząt

W pobliżu trasy rowerowe i spacerowe.

POKOJE 2,3  ,4 osobowe z łazienkami

 

Gwarancją rezerwacji jest wpłacony zadatek w wysokości 30% wartości pobytu na konto bankowe lub przekazem pocztowym. W razie rezygnacji z pobytu zadatek nie jest zwracany.


REGULAMIN OBIEKTU:

Doba trwa od godziny 14:00 do 10:30. Goście zobowiązani są do dokonania meldunku niezwłocznie po przyjeździe. Należność za cały pobyt jest regulowana w dniu przyjazdu i nie podlega zwrotowi. Cisza nocna trwa od godziny 22:00 do 6:00. Parking jest bezpłatny i niestrzeżony. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów i wyposażenia i urządzeń znajdujących się na obiekcie. W przypadku odwołania rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi.


Dodatkowe informacje: www.zofia.wszklarskiej.pl

zofia.luchowska@wp.pl

Telefon komórkowy: 602 489 244

Telefon: (075) 717-21-75   


Moje Konto: Santander Bank

29 1090 1984 0000 0005 2600 5288

Zofia Luchowska

ul. Wyszyńskiego 1

58-580 Szklarska Poręba

Artykuły o regionie


Noclegi w Szklarskiej Porębie

Polecam wszystkim Szklarską Porębę na narty. Wyciąg kanapowy naprawdę daje radę, są mniejsze kolejki, choć ludzi jest dużo. W tym roku pierwszy raz spróbowałem snowboardu i polecam wszystkim Szklarską do nauki, są super stoki. Trafiłem na niezłego instruktora, dzięki któremu już po pierwszym dniu jako tako stabilnie się czułem na desce. Trochę tańsze mogłyby być skipasy na stok, ale pomimo tego, że nie jest najtaniej to jest świetnie. Co do samej miejscowości to też jest super. Bardzo łatwo znaleźć noclegi w Szklarskiej Porębie , zawsze znajdzie się coś, nawet jeśli jedziemy na żywioł bez rezerwacji, chociaż wtedy nie ma co liczyć na niskie ceny.  Szklarska Poręba atrakcje to bez wątpienia więcej

Sie finden bei uns


  • Sehenswürdigkeiten

  • TV

  • Wifi

  • Parkplatze

StandortProsimy o kontakt
z właścicielem obiektu i poinformowanie
o niedziałającej stronie www.zofia.wszklarskiej.pl

tel.[+48] 757172175Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony